Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Önce güven ilkesi ile yola çıkan Noyan Patent Danışmanlık Hizmetleri, Sınai Mülkiyet Hakları alanında 15 yılı aşkın tecrübesi, zengin veri tabanı ve konusuna hakim uzman kadrosu ile müşterilerinin haklarını koruyan, takip eden ve en hızlı şekilde bilgilendirerek  TPE nezdinde yurt içi ve yurtdışında işlem yapma yetkisine sahip vekil firmadır.

Marka, Patent, Faydalı Model ve Endüstriyel Tasarım Tescili  konularında vekillik hizmetlerinin yanısıra, tescil sonrası işlemler, danışmanlık ve strateji geliştirme çalışmaları ile de müvekkillerimize sınai mülkiyet alanında sağlam ve hızlı yol almalarını sağlamaktayız. 

NEDEN BİZ?

  • Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model ve Coğrafi İşaret Tescili gibi sınai mülkiyet konularında; kaliteli, hızlı hizmet ve doğru bilgiyi gizlilik ilkesi çerçevesinde sunmayı prensip edindiğimiz için.
  • Asla ödün vermeyeceğimiz yüksek iş ahlakımıza sıkı sıkıya bağlı olduğumuz için.
  • Noyan Patent olarak kendini sürekli yenileyen, değişen ve gelişen işini severek yapan dinamik bir ekip olduğumuz için.
  • Bize ihtiyaç duyduğunuz her an, konusunda uzman danışmanlarımızla yanınızda olabildiğimiz için.
  • Sadece yurt içinde değil Avrupa’da ve dünyanın dört bir yanında siz müşterilerimize hizmet vermeye hazır çözüm ortaklarımız olduğu için.
  • Müşterilerimizin yıllardır bize duyduğu yüksek güvene layık kalabilmek amacıyla hep daha çok çalıştığımız için.

Çözüm odaklı hizmet anlayışını benimseyerek her zaman tercih edilen bir kurum olduğumuz için.

TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ
DÜNYA FİKRİ MÜLKİYET ÖRGÜTÜ
AVRUPA PATENT OFİSİ
Dolar 8,3016
Euro 10,0909
İsviçre Frangı 9,2224