DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK PAKETİMİZLE ÖZEL HİZMET ALIN:

Ø  Ticari işletmelerinizin değerlerine ivme kazandırmak ve size özel sınırsız hizmet sunmak amacıyla yanınızdayız.

 

Sınai Mülkiyet Hakları alanında sunduğumuz , araştırma, tescil, tescil sonrası işlemler ve takip gibi vekillik hizmetlerimizin hepsini kapsayan DANIŞMANLIK PAKETİMİZLE tek bir ücretle yılda bir defa anlaşıyoruz sınırsız hizmet sunuyoruz.

 

ALTIN DANIŞMANLIK PAKETİ:

 

Marka, Patent ve Tasarım Tescil işlemleriniz gerek yurtiçinde ve gerekse yurt dışında yoğunluk arzediyorsa,  süresiz yakın takip ve özel hizmet sunan Altın Danışmanlık Paketimiz ile zaman ve maliyeti en aza indirerek kazançlı çıkın.

Her bir işleminiz için ayrı ayrı vekillik ücreti yerine, yılda bir defa yapılacak anlaşma ve tek bir ücretlendirme ile tüm vekillik hizmetlerimizden sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz. Altın Danışmanlık paketimiz ile yıl boyunca yurtiçi/ yurtdışı sayısız işleminizin araştırmasını, başvurusunu ve takibini; yıllık sicil ödemelerinizi,  yenilemelerinizi , itirazlarınızı ve gelen itirazlara karşı savunmalarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Size özel tahsis edilen danışmanımız ile sınai mülkiyet haklarınızı koruyoruz, savunuyoruz.    

 

GÜMÜŞ DANIŞMANLIK PAKETİ:

Marka, Patent ve Tasarım Tescil işlemleriniz sadece yurtiçinde veya sadece yurt dışında yoğunluk arzediyorsa,  süresiz yakın takip ve özel hizmet sunan Gümüş Danışmanlık Paketimiz ile zaman ve maliyeti en aza indirerek kazançlı çıkın.

Her bir işleminiz için ayrı ayrı vekillik ücreti yerine, yılda bir defa yapılacak anlaşma ve tek bir ücretlendirme ile tüm vekillik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Gümüş Danışmanlık Paketimiz ile yıl boyunca sayısız işleminizin araştırmasını, başvurusunu ve takibini; yıllık sicil ödemelerinizi,  yenilemelerinizi , itirazlarınızı ve gelen itirazlara karşı savunmalarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Size özel tahsis edilen danışmanımız ile sınai mülkiyet haklarınızı koruyoruz, savunuyoruz.    

 

 

 

 

TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ
DÜNYA FİKRİ MÜLKİYET ÖRGÜTÜ
AVRUPA PATENT OFİSİ
Dolar 8,3016
Euro 10,0909
İsviçre Frangı 9,2224